Dark Souls 3 - The Fire Fades Edition [PL] (X1)

Dark Souls 3 - The Fire Fades Edition [PL] (X1) Wydawca: Namco Bandai

cena brutto: 179 zł 145 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Dark Souls 3 Edycja Gry Roku to kompletne wydanie tej cenionej serii. W skład zestawu wchodzi podstawowa gra oraz dwa obszerne dodatki, Ashes of Ariandel oraz Ringed City.

Dark Souls 3 jest czwartą oficjalną odsłoną w święcącej gigantyczne triumfy serii Souls od studia From Software. Zgodnie z wolą reżysera gry, Hidetaki Miyazakiego, ogólny klimat oraz zarys gry jest "bliski Dark Souls 2". Postać gracza nadal ma pełny wachlarz ekwipunku do wyboru: łuki, bomby, dwuręczne miecze, tarcze czy włócznie, znów może także wykonywać unik w postaci przewrotu, ponownie zapisuje grę przy samotnych ogniskach - powraca więc wszystko, za co fani pokochali markę.

Ashes of Ariandel jest pierwszym rozszerzeniem. Dodatek przenosi nas do ośnieżonej krainy, która boryka się z plagą. Niejaki Slave Knight Gael prosi nas o dostarczenie i pokazanie ognia Ariandel, który może ocalić krainę.

Ringed City jest ostatnim rozdziałem świata Dark Souls. Wraz z końcem Wieku Ognia i jednoczesnym końcem świata musimy wyruszyć w ostatnią podróż do tytułowego Ringed City i odnaleźć Slave Knight Gael zanim odszuka Mroczną Duszę Człowieczeństwa (Dark Soul of Humanity).