Playstation 4 Slim - 500GB [CUH-2016] (PS4) - UZ*

Playstation 4 Slim - 500GB [CUH-2016] (PS4) - UZ* Wydawca: Sony Computer Entertainment

cena brutto: 849 zł


Produkt dostępny w sklepie od ręki
Gwarancja: 3 Miesiące

Sony PlayStation 4 to konsola nowej generacji produkcji Sony. Dzięki niesamowitej mocy obliczeniowej, gry na PS4 zapewniają niesamowite wrażenia wizualne w rozdzielczości FullHD 1080p i 60 klatkach animacji na sekundę. W przeciwieństwie do konsoli konkurencji, PlayStation 4 skupia się na grach i graczach. Zupełnie nowy system operacyjny oferuje personalizację i integrację swoich gier i osiągnięć z portalami społecznościowymi na nieznanym do tej pory poziomie. Zaawansowane funkcje multimedialne konsoli pozwalają między innymi na odtwarzanie filmów Blu-ray, kanałów VOD oraz filmów i muzyki z dysków przenośnych. 

Zupełną nowością jest umieszczony na padzie DualShock 4 przycisk "Share". Dzięki niemu można w każdej chwili podzielić się ze znajomymi swoim ostatnim fragmentem rozgrywki (konsola zawsze ma w pamięci nasze ostatnie 10 minut gry), osiągnięciami czy po prostu niesamowitą akcją którą udało się wykonać w grze. Dzięki funkcji udostępniania rozgrywki w czasie rzeczywistym, Twoi znajomi będą mogli obejrzeć Twoje zmagania zupełnie tak, jakby oglądali telewizję na żywo. 

PlayStation 4 będzie czerpać wiedzę o swoim użytkowniku. Jeśli najczęściej grasz w strzelaniny, system automatycznie będzie dobierał informacje o nowościach i oferty PlayStation Store głównie pod tą kategorię. Dodatkowo, kupując cyfrową wersję gry wspierającą technologię PlayGo będziesz mógł w nią grać już w trakcie pobierania! Całość zostanie pobrana w tle nie przeszkadzając w rozgrywce.

Wsparcie na linii PlayStation 4 - PlayStation Vita to wielka zaleta nowego systemu. Jeśli tylko oba sprzęty korzystają z jednej sieci Wi-Fi, użytkownik PS Vita będzie mógł zagrać w każdą grę z PS4 na swojej konsoli! 

PlayStation 4 to prawdziwy multimedialny "kombajn", który bierze to co najlepsze ze swoich poprzednich wcieleń i dodaje zupełnie nowe, fantastyczne funkcje. To domowe centrum rozrywki każdego gracza.


 


Specyfikacja Techniczna:


Model CUH-2016
Napęd optyczny (tylko odczyt)    
BD 6xCAV
DVD 8xCAV

Wyjście AV    
HDMI
Cyfrowy port wyjściowy (optyczny)

Dane techniczne    
Główny procesor

- Jednoukładowy procesor własny
- CPU: x86-64 AMD „Jaguar", 8 rdzeni, niski pobór mocy
- GPU: silnik 1,84 TFLOPS, AMD RadeonTM Graphics Core Next

Dysk twardy    
Zintegrowany 500GB

We/Wy    
Super-Speed USB (USB 3.0), AUX

Pamięć    
GDDR5 8 GB

Komunikacja    
Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth® 2.1 (EDR)


Kontroler / Pad Dualshock 4


 


* - Symbol UZ widoczny w tytule przedmiotu, oznacza konsolę używaną na którą dajemy 3-miesięczną gwarancję.


Najnowsze