Destiny - The Taken King / Legendary Edition + DLC (PS3)

Destiny - The Taken King / Legendary Edition + DLC (PS3) Wydawca: Bungie Software

cena brutto: 37 zł

Nowa / Brak oryginalnej Folii / Folia Zastępcza


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Destiny The Taken King Legendary Edition to specjalna wersja hitu z 2014 roku, które zostało stworzone przez studio Bungie Software, a wydawcą było Activision. Edycja ta zawiera w sobie trzy rozszerzenia, w tym najważniejsze The Taken King, które zmienia nieco rozgrywkę.

Destiny to sieciowy shooter z perspektywy pierwszej osoby. Gra osadzona jest w dalekiej przyszłości, gdzie przyjdzie nam się mierzyć z innymi cywilizacjami za pomocą różnego rodzaju broni. Ludzkość po zakończeniu tzw. Złotej Ery stanęła na krawędzi zagłady, a ostatnią nadzieją dla ludzi jest potężny statek obcych o nazwie Traveler, który niczym księżyc jest zawieszony nad powierzchnią planety. Gracz wciela się w rolę Strażnika, który posiada szereg różnego rodzaju zdolności, które są zapewniane przez wspomniany wyżej statek.

The Taken King to trzeci oficjalny dodatek do gry Destiny, który oczywiście również został stworzony przez studio Bungie Software. Rozszerzenie oferuje 12 nowych misji, 4 zadania typu strike oraz 6 map, które przeznaczone są do rozgrwki sieciowej. Ponadto dodatek wprowadza trzecią subklase, dzięki której Warlock zyskał możliwość posługiwania się elektrycznością, Hunter dostał unikatowy grawitacyjny łuk, natomiast klasa Titan wzbogaci się o nowy, potężny atak za pomocą ciężkiego młota bojowego. Destiny The Takien King Legendary Edition to idealna okazja, aby wrócić do uniwersum wykreowanego przez Bungie, bądź zacząć przygodę z tą unikalną produkcją.

Najnowsze