Need for Speed - Most Wanted [PL] (PSV)

Need for Speed - Most Wanted [PL] (PSV) Wydawca: Electronic Arts Inc.

cena brutto: 67 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Otwarty świat, fantastyczny tryb rozrywki dla jednego gracza, rozbudowana opcja wieloosobowa - miliony fanów grało w oryginalną grę Need for Speed Most Wanted, uznawaną za jedną z najlepszych odsłon tej najpopularniejszej serii wyścigowej wszech czasów. Już 31 października 2012 r. gracze otrzymają możliwość ponownej rywalizacji o tytuł najlepszego kierowcy. Wszystko za sprawą remake’u Most Wanted, powstającego w znanym brytyjskim studiu Criterion Games.

By zyskać status najbardziej poszukiwanego przestępcy drogowego, musisz przechytrzyć policję i zostawić swoich rywali daleko w tyle. Bezlitosne gliny zrobią wszystko, by cię zatrzymać. Będziesz zmuszony podejmować istotne decyzje w ułamkach sekund. Otwarty świat gry pozwoli ci odszukać bezpieczne kryjówki, wykonywać efektowne skoki i zdobywać nowe samochody. Dzięki nim konkurencja zostanie w tyle.

Tak jak i w innych produkcjach Criterion Games najważniejszy będziesz Ty. Dzięki koncepcji otwartego świata, wyeliminowaniu menu i lobby, będziecie mogli od razu rzucić się w wir walki i rozstrzygnąć, kto jest prawdziwym mistrzem kierownicy. Tryb dla wielu graczy oferuje wiele ciekawych wyzwań. Rywale zrobią wszystko co w ich mocy byś nie był na topie, ale najbardziej poszukiwany w świecie Need for Speed może być tylko jeden!