Spyro Trilogy (X1)

Spyro Trilogy (X1) Wydawca: Activision Blizzard

cena brutto: 179 zł

Nowa / Zafoliowana


Dostępny od: 13/11/2018

Spyro Reignited Trilogy to kompilacja trzech kultowych gier mówiących o przygodach tytułowego bohatera. Wszystkie gry zostały odpowiednio dostosowane  do dzisiejszych standardów pod względem audio-wizualnym i mechanicznym. Oczywiście zostało to zrobione tak aby gry nie utraciły magii swoich pierwowzorów.

Spyro the Dragon jest pierwszą odsłoną serii i ukazuje przygodę, w której młody fioletowy smoka Spyro oraz jego przyjaciela ważka Sparx muszą uwolnić resztę smoków i pokonać złego Gnasty'ego.

Spyro 2: Ripto's Rage! ponownie wrzuca Spyro w niebezpieczną przygodę. Tym razem Spyro i jego przyjaciel Sparx zostają przeniesieni do krainy o nazwie Avatar przez jego mieszkańców, którzy mają nadzieję, że przy jego pomocy uda im się pokonać złego Ripto'la i jego sługusów.

Spyro Year of the Dragon jest ostatnią częścią serii. Przygoda rozpoczyna się świętem w krainie smoków, gdzie Spyro i jego krewni obchodzą "Rok Smoka", wydarzenie, które ma miejsce co dwanaście lat, kiedy to nowe jaja smoków trafiają do ich królestwa. Podczas świętowania smocza kraina zostaje zaatakowana, a wszystkie jaja zabrane. Spyro i jego przyjaciele muszą teraz odzyskać wszystkie ukradzione jaja i pokonać odpowiedzialną za to osobę.