Bioshock Collection (X1)

Bioshock Collection (X1) Wydawca: 2K Games

cena brutto: 109 zł


Produkt dostępny w sklepie od ręki

BioShock The Collection to kolekcja trzech odnowionych gier: BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite. Do zestawu zostały także dodane dodatki fabularne - Minerva's Den i Burial at Sea. Względem pierwotnych wydań, gry zostały podciągnięte graficznie -   rozdzielczość została podwyższona do 1080p przy płynnych 60 klatkach na sekundę, a tekstury i efekty wizualne zostały poprawione.

BioShock - akcja gry osadzona jest w 1960 roku. Jako gracz wcielamy się w Jacka, którego samolot rozbił się nieopodal latarni morskiej, która okazuje się być wejściem do podwodnego miasta Rapture. Z początku była to utopia wolna od problemów normalnego świata lecz po wynalezieniu materiału genetycznego zwanego ADAM, który dawał nadnaturalne moce, to się zmieniło.

BioShock 2 - prolog gry zaczyna się w 1958 roku, jako Subject Delta (prototyp Big Daddie) wraz z Little Sister Eleanor patrolujemy miasto Rapture. Eleanor zostaje porwana przez swoją matkę Sofie Lamb, która przy pomocy umiejętności kontroli umysłu rozkazuje nam popełnić samobójstwo. Po dziesięciu latach zostajemy wskrzeszeni przez inne Litte Sisters. Naszym zadaniem jest uratowanie Eleanor i powstrzymać jej matkę przed wykonaniem swojego planu.

BioShock Infinite - w ostatniej części wcielamy się w Booker'a Dewitt'a, byłego detektywa, który zostaje wysłany do latającego miasta Columbia aby odszukać i uratować młodą dziewczynę o imieniu Elizabeth. Podczas pobytu w mieście nasz protagonista zostajemy uwikłany w nasilający się konflikt pomiędzy kilkoma walczącymi ze sobą frakcjami.

 

Najnowsze