Diablo 3 - Ultimate Evil Edition (X1)

Diablo 3 - Ultimate Evil Edition (X1) Wydawca: Blizzard Entertainment

cena brutto: 99 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Diablo III to długo wyczekiwania kontynuacja niezwykle popularnej serii gier hack'n'slash autorstwa studia Blizzard, znanego z takich hitów jak StarCraft i World of Warcraft. Akcja rozpoczyna się 20 lat po wydarzeniach z Diablo II. Na kapliczkę w Tristram spada kometa, w wyniku czego ponownie otwierają się bramy piekieł. Do boju ze strasznymi kreaturami wyrusza łowca demonów, szaman, mnich, czarownik i barbarzyńca. Każda z klas postaci ma swój własny rys fabularny i rozgrywka poszczególnymi specjalizacjami znacząco się od siebie różni. Gra jest podzielona na 4 główne akty, w których gracz musi wykonać zadania zlecone mu przez mieszkańców lub wygenerowane losowo przez grę. Poza zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia i co za tym idzie zwiększania swoich statystyk poprawiających wydajność w walce, możliwe jest modyfikowanie broni za pomocą runów, co stwarza wielkie możliwości dopasowania oręża do swojego stylu gry. Blizzard zrobił ukłon w stronę zarówno mniej doświadczonych graczy, jak i prawdziwych hardcorowców, dzięki funkcji "Siła potworów" można modyfikować zarówno poziom trudności jak i ilość (oraz stopień trudności) zadań pobocznych. W grze zaimplementowany system towarzyszy, który będą pomagać bohaterowi podczas gry w pojedynkę. Ilość możliwych do znalezienia/zakupu przedmiotów i broni poraża, podobnie jak ilość gatunków przeciwników. Nie ma więc mowy o jakiejkolwiek przesadnej powtarzalności. Oczywiście Diablo III to gra która rozwija skrzydła w sieci. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać się wspólnie na wyprawę i stawić czoła piekielnym demonom wraz ze znajomymi. Dopracowana oprawa graficzna i świetny model rozgrywki to cechy które sprawiają że w temacie "action RPG" Diablo III nie ma sobie równych.

Diablo III: Reaper of Souls to pierwszy dodatek do megaprodukcji studia Blizzard. Rozszerzenie wprowadza całkiem nowy, piąty Akt, którego akcja dzieje się głównie na terenie Zachodniej Marchii. Akcja gry rogrywa się bezpośrednio po wydarzeniach znanych z Diablo III. Anioł Śmierci imieniem Maltael odbija z rąk Tyraela i odrodzonego bractwa Horadrim Czarny Kamień Dusz, który zawiera w sobie duchy wszyskich pokonanych Najwyższych Złych. Upadły Anioł nienawidzi zarówno demonów jak i ludzi i chce oczyścić świat Sanktuarium. Jedynym godnym przeciwnikiem wydaje się potężny Nefalem. Wraz z dodatkiem twórcy postanowili dodać jedną grywalną klasę postaci, mianowicie potężnego Krzyżowca, który to jest w stanie dzierżyć potężny dwuręczny oręż oraz tarczę jednocześnie. Posiada szereg niesamowicie zabójczych umiejętności ofensywnych, jednak niektóre z jego umiejętności wykorzystują właśnie tarczę, która jest podstawą w przypadku Templariusza. Wraz z dodatkiem powiększył się dostępny limit doświadczenia, który teraz wynosi 70 poziom. Pozwoliło to twórcom na stworzenie nowych run i umiejętności dla istniejących już wcześniej bohaterów. Ponadto w grze pojawił się nowy rzemieślnik - zaklinaczka Myriam, dzięki której pojawiła się możliwość zmian statystyk znalezionej broni i pancerza.

Diablo III: Ultimate Evil Edition zawiera w sobie wersję podstawową Diablo III oraz dodatek Diablo III: Reaper of Souls.

 

Najnowsze