Dragons Dogma Dark Arisen (X1)

Dragons Dogma Dark Arisen (X1) Wydawca: Capcom

cena brutto: 65 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Dragon's Dogma: Dark Arisen na konsole ósmej generacji to kompletne wydanie zawierające w sobie podstawową grę Dragon's Dogma oraz dodatek Dark Arisen. Całość oczywiście została odpowiednio dostosowana do obecnych standardów - lepsza oprawa graficzna, 60 kl/s, rozdzielczość 1080p itp.

Akcja Dragon's Dogma zaczyna się w momencie gdy miasto, które zamieszkuje nasz bohater zostaje zaatakowane przez smoka. Okazuje się że jego celem jest nasz protagonista – mistyczny gad odnajduje go pośród chaosu i wyrwa serce, twierdząc, że jest wybrańcem. O dziwo bohater nie skonał. Teraz wyrusza w świat by odnaleźć wyjaśnienie tego, co się stało. Podczas wędrówki napotkamy ikoniczne potwory znane z innych światów fantasy oraz mitologii. Walczymy między innymi z gryfem, hydrą czy stadem harpii. Wraz z postępami w rozgrywce mamy okazję rozwinąć umiejętności naszego herosa i poprawiać jego bojową skuteczność dokupując mu coraz lepsze elementy ekwipunku. Nie działamy jednak sami – nasza drużyna może liczyć nawet do trzech sterowanych przez sztuczną inteligencję pomocników. Także i oni będą się z czasem rozwijać, więc warto pilnować, by dotrwali cało do końca każdej misji, szczególnie, że część przeciwników może wymagać współpracy różnych typów bohaterów.

Dodatek przenosi naszego bohatera na przeklętą wyspę Bitterblack, by stawił czoła zagrożeniu, a konkretnie potworom wypełzających z piekielnych czeluści. Rozległe podziemia które przyjdzie przemierzyć graczowi zaskoczą m.in. 25 nowymi rodzajami przeciwników. Bohaterowie w Dark Arisen mogą odblokować trzeci poziom umiejętności postaci (o jeden więcej niż w pierwotnej wersji), odnaleźć ponad 100 nowych przedmiotów i 14 ulepszeń dla swoich przybocznych.

Dragon's Dogma Dark Arisen to bardzo wciągająca gra action-RPG. Unikalny system "pionków" a co za tym idzie kooperacji z naszymi pomagierami nie pozostawia złudzeń, że Capcom jedynie ulepszył swoją własną produkcję, a nie robił kalki gry konkurencyjnej firmy. Dla fanów fantasy to pozycja obowiązkowa!


Najnowsze