The Bigs 2 (PS3)

The Bigs 2 (PS3) Wydawca: 2K Sports

cena brutto: 99 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

 The BIGS 2 to kontynuacja jednej z najlepszych gier traktujących o baseballu. Deweloper, firma Blue Castle, skupia swój produkt wokół zapierających dech momentów znanych z Major Leauge wzbogaconych o większa liczbę mini gier i nowe rozwiązania usprawniające system. Wszystko to w otoczce pełnej licencji, wiernego odwzorowania wizerunku i zachowania zawodników oraz zwiększonej dynamiki zabawy.

The BIGS 2 podtrzymuje arcade'ową tradycję poprzedniczki. Podczas rozgrywki nie ma mowy o drętwej atmosferze bądź nudnych meczach. Odpowiada za to autorski system, który wzorem innych pozycji spod szyldu 2K Games, balansuje na granicy symulatora i niezobowiązującej zabawy. Studio Blue Castle nie zapomniało przy tym o fanach realizmu. Tym razem głównym konsultantem tytułu oraz twarzą okładki został Prince Fiedler, jeden z najskuteczniejszych pałkarzy w historii.

Autorski system The BIGS 2 opiera się na dwóch najważniejszych aspektach baseballu: rozgrywkach o puchar i treningu. Pierwszy z nich to przede wszystkim efektowne zagrania i zacięta rywalizację do ostatnich sekund meczu. Każdy z zawodników dysponuje unikalnym zestawem zagrań, które podnoszą emocje podczas spotkania. Wślizgi, uderzenia home run i najbardziej dramatyczne chwyty prezentowane są za pomocą widowiskowych animacji, co stanowi cechę charakterystyczną produktu. By podnieść efektywność kierowanej drużyny należy zebrać określoną liczbę power-upów rozrzuconych po boisku.

Najnowsze