Bridge Constructor Compilation (PS4)

Bridge Constructor Compilation (PS4) Wydawca: Headup Games

cena brutto: 65 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Bridge Constructor Compilation - to kolekcja trzech gier poświęconej m.in. budowie mostów. Za produkcję wszystkich trzech części odpowiada studio Clockstone Software.

Bridge Constructor - Kraj o nazwie Camatuga zostaje nawiedzone przez ogromne trzęsienie ziemi, które w większej mierze powoduje zniszczenie większość kluczowych obiektów architektonicznych. W tym trudnym momencie nieoceniona wydaje się być pomoc inżynierów i to właśnie w jednego z nich przyjdzie nam się wcielić. Jak nie trudno się domyślić naszym podstawowym zadaniem będzie odbudowa mostów. Pod względem rozgrywki gra reprezentuje nurt gier logicznych. Podczas budowy mostów, będziemy musieli dbać nie tylko o same konstrukcje, ale także o budżet czy aspekty praktyczne. Graficznie gra prezentuje się przyzwoicie, choć twórcy nie położyli nacisku na dopracowanie detali, a na bardziej ogólny wizerunek estetyczny.

Bridge Constructor Stunts - Gra łącząca ze sobą elementy logiczne i zręcznościowe. Podobnie jak wyżej wymieniona część skupia się na budowaniu mostów, ale w odróżnieniu od niej kładzie nacisk na bardziej zwariowane konstrukcje przeznaczone dla pojazdów wykonujących niebezpieczne manewry. Choć naszym zadaniem jest stworzenie jak najbardziej zwariowanej trasy, pełnej pułapek itp., to nie będziemy mogli zapomnieć o tym by konstrukcja spełniała kryteria użytkowości. Poza budowaniem będziemy mogli "testować" trasy, sterując mało skomplikowanym w prowadzeniu pojazdem. Jeśli chodzi o oprawę graficzną odnajdziemy tutaj barwną grafikę 2.5d.

Bridge Constructor Portal - mówiąc w skrócie, gra opiera się na bardzo podobnym zamyśle jak Bridge Conctructor. Naszym zadaniem jest budowanie konstrukcji koordynujących przejazdy ciężarówek. Jak okazuje się zadanie nie jest takie proste, gdyż na każdym kroku musimy dbać o to by ciężarówka nie wpadła w tarapaty, poza zwyczajnymi przepaściami czekają na nią takie atrakcje jak lasery, wieżyczki strażnicze czy zbiorniki z kwasem. Jedynym sposobem na uratowanie ciężarówki jest stworzenie odpowiednio wytrzymałego mostu. Gra charakteryzuje się całkiem dobrym modelem fizyki i przyzwoitą adekwatną kontekstowo grafiką.


Najnowsze