GTA Grand Theft Auto V [PL] Edycja Premium (PS4)

GTA Grand Theft Auto V [PL] Edycja Premium (PS4) Wydawca: Rockstar Games

cena brutto: 139 zł 109 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

GTA Grand Theft Auto V to kolejna odsłona bestsellerowej gangsterskiej serii. Piątą część kontrowersyjnego cyklu stworzyło studio Rockstar North, odpowiedzialne za całą markę. Gra zabiera nas do przepełnionego słońcem miasta Los Santos. W czasie zabawy eksplorujemy obszerny teren, na którym możemy zwiedzić zarówno tętniące życiem centrum miasta, jak i przepiękne górzyste krajobrazy oraz gorące piaszczyste plaże.

W Grand Theft Auto V rogrywka nie odbiega od tego, do czego nas przyzwyczajono. Wykonywanie kolejnych misji dla przeróżnej maści gangsterów i wspinanie się po szczeblach mafijnej kariery połączone jest ze swobodną eksploracją świata gry, w którym możliwości spędzania czasu wydają się nieograniczone. Od kupowania odzieży i jedzenia, przez inwestycje w nieruchomości, granie w golfa, po chodzenie na randki z atrakcyjnymi dziewczynami. GTA V to pozycja wyjątkowa - można z niej czerpać masę satysfakcji w ogóle nie zaprzątając sobie głowy głównym wątkiem fabularnym. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier akcji.

Edycja Premium to Criminal Enterprise Starter Pack, czyli zestaw początkującego kryminalisty, pozwalający rozkręcić swoje przestępcze imperium. W skład zestawu wchodzą najciekawsze i najpopularniejsze zawartości, plus dodatkowo premia 1,000,000 Dolarów do wydania w GTA Online. Całość kupowana oddzielnie warta jest 10 milionów dolarów GTA.

Najnowsze