Hitman 2 [PL] Edycja Gold / + Steelbook (X1)

Hitman 2 [PL] Edycja Gold / + Steelbook (X1) Wydawca: Warner Bros Interactive

cena brutto: 189 zł 125 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Hitman 2 jest kontynuacją Hitmana z 2016 roku, który początkowo był wydawany w odcinkach. Za tytuł ponownie odpowiada studio IO Interactive, jednak nowym wydawcą został Warner Bros. Interactive Entertainment. Hitman 2 jest bardzo podobny pod wieloma względami do poprzedniej odsłony. Słynny Agent 47, ponownie będzie wykonywał zadania dla International Contract Agency (ICA), podróżował do różnych zakątków świata i wykonywał, i eliminował wyznaczone mu cele. Zwiedzimy między innymi tor wyścigowy w Miami, gdzie będziemy musieli pozbyć się jednego z kierowców. Misje ponownie będzie można wykonać na kilka różnych sposobów, zarówno w stylu Rambo jak i po cichu bez wzbudzania podejrzeń. Do dyspozycji będziemy mieli wiele przydatnych narzędzi, broni oraz gadżetów w postaci m.in. teczki na broń, która pozwala swobodne przenosić dużą broń bez wzbudzania podejrzeń. Hitman 2 otrzyma także tryb kooperacji dla dwóch graczy o nazwie "Sniper Assassin", w którym naszym zadaniem będzie eliminacja celów przy użyciu karabinów snajperskich w wyznaczonym czasie.


Zawartość Złotej Edycji:

Cyfrowe gadżety: Czarna skórzana walizka, pistolet z tłumikiem ICA 19 Blackballer, wybuchowa gumowa kaczuszka, Garnitur Midnight Black
Dostęp do dwóch pierwszych rozszerzeń, które oferują: nowe lokacje, kolejne misje, bonusowe mapy do trybu multiplayer, nowe przebrania oraz bronie.


Najnowsze