Kingdom Come Deliverance [PL] Edycja Royal (X1)

Kingdom Come Deliverance [PL] Edycja Royal (X1) Wydawca: Deep Silver

cena brutto: 129 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Kingdom Come - Deliverance jest grą z gatunku RPG, której akcja została osadzona w XV wiecznej Europie. Produkcja została przygotowana przez niezależne czeskie studio Warhorse, które składa się z weteranów branży, którzy pracowali przy takich produkcjach jak Mafia, UFO czy Original War. Kingdom Come - Deliverance przenosi nas do Europy Środkowej na początku XV wieku, a dokładniej do roku 1403. Wcielamy się w niej w syna kowala, chłopaka o imieniu Henry. Pewnego dnia przez jego wioskę przetacza się wroga armia, w czego konsekwencji jego ojciec zostaje śmiertelnie ranny. Nasz bohater przysięga spełnić ostatnie życzenie ojca i dokonać zemsty. Rozgrywka osadzona został w dużym otwartym świecie, który widzimy z perspektywy pierwszej osoby. Podczas rozgrywki przychodzi nam walczyć, rozwijać naszą postać, parać się rzemiosłem oraz wykonywać zadania. Pomimo małego zespołu i skromnego budżetu ekipa z Warhorse stworzyła niesamowicie wyglądającą grę. Wykreowany na potrzeby gry świat jest wyjątkowo żywy, a poszczególne lokacje wyróżniają się indywidualnym stylem architektonicznym.

Edycja Royal - to pełna wersja gry razem ze wszystkimi DLC :

  • DLC zamówień pre-orderowych TREASURES OF THE PAST zbroja dla Henryka oraz mapa skarbów
  • AMOROUS ADVENTURES - dodatek w którym cały wątek toczy się wokół Sir Hansa Capona oraz jego wybranki serca pięknej Karoliny.
  • FROM THE ASHES - naszym zadaniem będzie odbudowa osady i sprawowanie w niej władzy, na którą składać się będzie m.in. rozwiązywanie sporów między mieszkańcami, czy ustalanie kolejności przeprowadzanych prac odbudowy.
  • BAND OF BASTARDS - To posiadająca kilka zakończeń wędrówka, która polega głównie na patrolowaniu dróg. W ich trakcie ma dojść do wielu niebiezpiecznych starć.
  • A WOMAN’S LOT - „Kickstarter DLC“, główą postacią jest kobieta w towarzystwie psa.


Najnowsze