Szanowny Kliencie,

Sklep Black Games jest marką działającą na rynku od 1998 roku. Nasza podstawowa działalność obejmuje sprzedaż gier, konsol oraz akcesoriów tworzonych na licencji takich firm jak Sony, Microsoft, Nintendo i wiele innych. Asortyment pozyskujemy od zagranicznych i polskich dystrybutorów. Są to profesjonalni partnerzy, dzięki którym możemy zaoferować Państwu towary oryginalne w atrakcyjnej cenie.

Stawiamy na rozwój i wysoką jakość oferowanych usług. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu oraz koncentracji na potrzebach klientów, staramy się być elastyczni, a co się tym wiąże – realizujemy na prośbę klienta niestandardowe zamówienia. Podobnie jak większość naszych klientów, oddajemy się bezgranicznie pasji, jaką jest świat gier konsolowych. Świat radości, inspiracji i zabawy.

Pragniemy, aby relacje z naszymi klientami, począwszy od kwestii związanych z doradztwem, a skończywszy na zawarciu transakcji i jej realizacji, kształtowały się na bardzo wysokim poziomie solidności. Budowanie zadowolenia klientów jest kluczem do sukcesu naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy !