Outlast Trinity [PL] (PS4)

Outlast Trinity [PL] (PS4) Wydawca: Warner Bros Interactive

cena brutto: 57 zł 65 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Outlast Trinity jest zestawem trzech gier z serii Outlast.

W pierwszej odsłonie Outlast wcielamy się w dziennikarza Mils'a Upshur'a, który po otrzymaniu anonimowego donosu o dziwnych wydarzeniach na terenie byłego zakładu dla obłąkanych postanawia to sprawdzić. Na miejscu odkrywa, że właściciel obiektu, korporacja Murkoff, przekształciła go w tajny ośrodek badawczy. Eksperymenty medyczne oraz mroczne rytuały spowodowały agresywne zachowania u pacjentów, powodując śmierć całego personelu ośrodka. Jedyne co mu pozostaje to ucieczka.

Outlast: Whistleblower opowiada o wydarzeniach poprzedzających historię z części pierwszej. Wcielamy się w niej w członka personelu ośrodka, który nadał anonimowy donos z pierwszej odsłony. Po tym jak udało mu się przeżyć bunt pacjentów postanawia odkryć sekrety korporacji Murkoff.

Outlast 2 przenosi nas w okolice Wielkiego Kanionu, gdzie wcielamy się w Blake'a Langermann'a, który postanawia rozwikłać zagadkową śmierć anonimowej kobiety. Podczas podróży dochodzi do katastrofy helikoptera. Po przebudzeniu Blake orientuje się, że zaginęła podróżująca z nim żona, którą postanawia odnaleźć. Podczas poszukiwań natrafia na osadę kultystów.


Najnowsze