Assassin's Creed III [PL] (PS3)

Assassin's Creed III [PL] (PS3) Wydawca: Ubisoft

cena brutto: 45 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Assassins Creed III to kontynuacja jednej z najlepszych serii gier jakie pojawiły się na obecną generację konsol. Gracz wciela się w Connora, kolejnego po Altairze i Ezio przodka Desmonda Milesa. Akcja toczy się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783. Wioska Connora zostaje zniszczona w wyniku walk indian z kolonistami, a on poprzysięga zemstę i wyznacza sobie życiowy cel - walkę o sprawiedliwość i zgładzenie tyranii.

Rozgrywka polega na eksploracji otwartego świata i wykonywany przeróżnych zadań. W zdecydowanej większości przypadków gracz ma do wyboru kilka możliwości poza głównym wątkiem fabularnym, co znacznie wydłuża i uatrakcyjnia rozgrywkę. Wachlarz dostępnych ruchów został powiększony, a Connor został wyposażony w tomahawk, co znacznie wpłynęło na jego możliwości ofensywne. Gra nadal stawia raczej na cichą eliminację wrogów niż na otwarte starcia, ale i takich pojedynków nie sposób uniknąć. Ciekawostką jest możliwość polowania na zwierzynę. Zdobyte w ten sposób futra i skóry można następnie sprzedać lub wymienić na nowy ekwipunek.

Nowy silnik graficzny pokazuje, że w konsolach obecnej generacji jeszcze drzemie zapas mocy. Gra wygląda olśniewająco i każdy "wzrokowiec" będzie zadowolony. Szczególnie duże wrażenie robią zmieniające się pory roku i chodzenie w zaspach śnieżnych. Recenzenci na całym świecie nie mają złudzeń - ta gra to wielki hit. Szczerze polecamy!

Najnowsze