Deus Ex - Human Revolution - Limited Edition (PS3)

Deus Ex - Human Revolution - Limited Edition (PS3) Wydawca: Eidos

cena brutto: 29 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Deus Ex: Human Revolution to długo wyczekiwana, nowa odsłona kultowej gry z 2000 roku. Jest to swoiste połączenie gry akcji z RPG utrzymane w stylu cyberpunk. Gracz wciela się w Adama Jensena, szefa ochrony Sarif Industries, firmy odpowiedzialnej za biomechaniczne ulepszenia ludzi. Pewnego dnia oddziały specjalne szturmują budynek, a Adam w wyniku poniesionych obrażeń zapada w śpiączkę. Gdy się budzi, zauważa że jego ciało poddano wielu modyfikacjom, a szturm został przeprowadzony w oparciu o jego notatki. Musi oczyścić się z zarzutów i rozwikłać intrygę - kto stoi za całym zamieszaniem?

Cechą wspólną wszystkich gier z serii Deux Ex jest ich uniwersalność. Rozgrywkę można prowadzić "na żywioł", lub się skradać, przedzierać przez zabezpieczenia lub dezaktywować je hakując odpowiednie komputery. Integracja z ludźmi jest bardzo ważnym czynnikiem, gdyż wybory jakich musi dokonać gracz nie są czarno-białe, a ich konsekwencje będą miały wpływ na dalszą rozgrywkę.

Wiele rodzajów broni, którą można dowolnie modyfikować jak i biomechaniczne ulepszenia ciała, dające bohaterowi nadludzkie umiejętności sprawiają że każdy zdoła dopasować Adama Jensena do swoich potrzeb. Efektowna grafika, wartka akcja i głęboki scenariusz - Deus Ex z pewnością zasługuje na uwagę.

 

Najnowsze