Dishonored - Edycja Gry Roku [PL] (PS3)

Dishonored - Edycja Gry Roku [PL] (PS3) Wydawca: Bethesda Softworks

cena brutto: 67 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Dishonored to wciągająca gra akcji widziana z perspektywy pierwszej osoby będąca owocem pracy Arkane Studios a wydana przez Bethesdę. W Dishonored wcielamy się w Corvo, wiernego sługę i ochroniarza królowej w fikcyjnym świecie, który w fantastyczny sposób łączy z sobą elementy architektury XIX wieku i steampunka. Corvo zostaje wrobiony w zamach swojej mocodawczyni i niesłusznie skazany. Dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom ucieka z niewoli i powoli wciela w życie plan dotkliwego ukarania winnych i co najważniejsze, oczyszczenia swego imienia. Jako jeden z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie, wykorzysta całą swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności w walce z układem który chciał go pogrążyć.

Dishonored
daje graczowi pełną swobodę w realizacji celów - do każdego można podejść kierując się różnymi ścieżkami i na różne sposoby. Gracze pamiętający serię Thief z pewnością najwięcej satysfakcji sprawi pozostanie cichym, niezauważalnym zabójcą, choć nic nie stoi na przeszkodzie aby ruszyć z pełnym impetem na przeciwników i wyżynać ich w pień bronią białą jednego po drugim. Corvo ma do swojej dyspozycji także różne gadżety przydatne w walce i eksploracji oraz włada nadprzyrodzonymi mocami, które mogą się ze sobą łączyć. To jeszcze bardziej pogłębia i tak już niemałe możliwości. Dishonored poza bardzo ciekawym klimatem i rozgrywką może się pochwalić niezwykle staranną oprawą graficzną. Na szczególną uwagę zasługuje szczegółowe otoczenie i pomysłowo zaprojektowane lokacje.

Wersja Game of the Year zawiera wszystkie oficjalnie wydane dodatki, czyli: Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches oraz Void Walker's Arsenal. Każdy z nich to około 2-3 godzin kolejnych efektownych przygód!

 

Najnowsze