Preorder

Dział przedsprzedaży i preordery obejmuje gry na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Znajdą Państwo w nim wyłącznie same nowości, na które nie będzie trzeba dłużej czekać. Dysponujemy listą najnowszych produktów od cenionych na rynku twórców, którzy w pracując dla swoich fanów przekazują najlepsze preordery na PlayStation 4 i Xbox One – najpopularniejsze obecnie platformy. Możesz mieć pewność, że pojawią się one w naszym sklepie w okazyjnych cenach.


Poniższe tytuły będą dostępne w naszym sklepie w dniu premiery. Data ukazania się poszczególnych nowości na rynku podana jest w polu Dostępność. Przy czym ostateczna data pojawienia się gry przed premierą ustalana jest przez dystrybutora i może ulec zmianie.


Decydując się na zakup poniższych tytułów możesz być pewny, że zamówiony egzemplarz gry, trafi do Ciebie tak szybko, jak jest to możliwe. Widniejące ceny gier znajdujących się w przedsprzedaży mogą nie być ostateczne i zostaną ostatecznie zaktualizowane na tydzień przed premierą. Serdecznie zachęcamy do zakupu.