God of War Wstąpienie / Ascension [PL DUBBING] (PS3)

God of War Wstąpienie / Ascension [PL DUBBING] (PS3) Wydawca: Sony Computer Entertainment

cena brutto: 79 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

God of War Wstąpienie to najnowsza odsłona znanej serii gier akcji z Kratosem w roli głównej. Tym razem poznamy historię sprzed pierwszej części God of War, gdy Kratos był jeszcze wojownikiem służącym Aresowi. Twórcy postarali się tym razem wnieść większą ilość przekazu emocjonalnego, wejść w głębiej w psychikę bohatera. Co ciekawe, gra jest nieliniowa i kilkukrotnie od dokonanych przez gracza wyborów zależeć będą dalsze losy.

Najciekawszą nowością w God of War Wstąpienie jest wprowadzenie trybu multiplayer - wspólne potyczki z wielkimi bossami i kilka innych trybów dają masę frajdy. Warto zaznaczyć że w sieci może grać nawet do 8 graczy jednocześnie! Poza tym dostajemy jeszcze więcej tego, z czego seria słynie - okrutnie brutalnych walk w świecie greckiej mitologii.

Producenci ze studia Sony nie zmienili w większym stopniu zasad rozgrywki znanych z poprzednich części, jednak znacząco zmieniono mechanikę walki wprowadzając zmiany mające na celu odświeżenie serii. Nie brakuje także wielu ciekawych minigier środowiskowych polegających na precyzyjnym manipulowaniu elementami otoczenia.

Gra w pełnej Polskiej wersji językowej (Dubbing)
Okładka Francusko-Holendersko-Niemiecka

 

Najnowsze