Wiedźmin 3 - Dziki Gon / Edycja Gry Roku [PL DUBBING] (X1)

Wiedźmin 3 - Dziki Gon / Edycja Gry Roku [PL DUBBING] (X1) Wydawca: CD Projekt

cena brutto: 129 zł 94 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Wiedźmin 3 Dziki Gon to zwieńczenie fantastycznej serii gier cRPG o przygodach Białego Wilka, znanego szerzej jako Geralt z Rivii. Produkcja, podobnie jak poprzednie gry z serii, bazuje na sadze oraz opowieściach o zabójcach potworów, a autorem pierwowzoru jest Andrzej Sapkowski. Gra aż kipi od nawiązań do książek, na swej drodze spotkamy wiele postaci znanych fanom przygód Gvynnbleida np. Ciri, Yennefer, Jaskra, Triss Merigold czy samego cesarza Nilfgaardu - Emhyra van Emreis. Twórcy z polskiego studia CD Projekt RED postawili na otwartą strukturę świata, dzięki czemu w dowolnej chwili możemy udać się, gdzie tylko dusza zapragnie. Warto nadmienić, iż naprawdę warto, gdyż oprawa wizualna robi naprawdę sporę wrażenie, a niektóre lokacje zapierają dech w piersiach.

Podczas przygody przyjdzie nam sterować oczywiście Białym Wilkiem, który potrafi po mistrzowsku władać mieczem, a ponadto zna kilka niezwykle przydatnych Znaków, z których to każdy ma inne działanie, np. Aard jest typowym znakiem ogłuszającym i odpychającym przeciwników, natomiast Igni posłuży nam do spalenia na wiór oponentów. W trakcie wojaży Geralt zbiera przeróżne skłądniki, dzięki którym możemy rozwijać drzewko umiejętności naszego bohatera. Warto zwrócić uwagę na rozbudowany system alchemii, który pozwoli nam tworzyć różnego rodzaju eliksiry, które zwiększą na określony czas statystki i umiejętności Wiedźmina np. Jaskółka leczy rany, a Grom zwiększa siłę naszych ataków.

Oś fabularna produkcji nawiązuje do poprzednich części, ale wprowadza również dużo nowych wątków. Głównym antagonistą Białego Wilka będzie tytułowy Dziki Gon, ponadto Geralt będzie starał się odnaleźć swoją utraconą miłość, a wszystko to odbędzie się w cieniu napaści Nilfgaardu na Królestwa Północy. Twórcy duży nacisk położyli na różnego rodzaju zadania poboczne, które rozsiane są po całym świecie. Co ciekawe, zadania są tworzone wielopoziomowo, tzn. nawet prośba o znalezienie patelni wieśniaczki, ma w sobie jakieś drugie dno. Misje poboczne znacząco wydłużają rozgrywkę oraz pozwalają lepiej zapoznać się ze światem, ale nie są w żaden sposób wymagane, aby skończyć główny wątek fabularny.

Wiedźmin 3 Dziki Gon to wielkie święto dla polskich graczy, ale również dla wszystkich fanów elektronicznej rozgrywki na całym świecie. 

Najnowsze