Arcania - The Complete Tale [PL] (X360)

Arcania - The Complete Tale [PL] (X360) Wydawca: Nordic Games

cena brutto: 54 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Arcania - The Complete Tale to zestaw składający się z gry Arcania: Gothic 4 oraz dodatku który funkcjonuje jako samodzielna gra - Arcania: Upadek Setariff. Obie te produkcje reprezentują gatunek role-playing na zachodnią modłę, gdzie największy nacisk kładziony jest na walkę oraz eksplorację świata. W zależności od wybranej klasy bohatera, wraz z doświadczeniem nabytym podczas walk, odblokowuje on nowe umiejętności.

W grach z serii Arcania graczowi przyjdzie się zmierzyć z całą gamą najróżniejszych przeciwników. Począwszy od węży czy wielkich os, przez gobliny, orków, cienostwory, pełzacze i wiele innych. Na brak urozmaicenia w tej kwestii nie można narzekać. W walce ważny jest dobór odpowiedniego ekwipunku. Ten zaś możemy pozyskać od pokonanych przeciwników, kupić u handlarzy lub wykuć samodzielnie. Choć gry posiadają całą masę zadań do wykonania, aby móc eksplorować nowe obszary trzeba wykonać serię zadań głównych w danej lokacji, co sprawia że rozgrywka staje się nieco liniowa. Na szczęście wiele zadań można wykonać na różnorakie sposoby, więc ścieżka do celu za każdym razem jest inna.

W dodatku Upadek Setariff możemy rozpocząć przygodę swoim bohaterem zaimportowanym z Gothic 4, lub wcielić się w jedną z trzech odpowiednio "dopakowanych" od początku postaci. Nowe tereny do eksploracji, nowi przeciwnicy i ponad 20 dużych zadań sprawiają że ten dodatek spokojnie może być traktowany jako osobny tytuł, gdyż do jego ukończenia potrzeba sporej ilości czasu.

 

Najnowsze