Dragons Dogma Dark Arisen (X360)

Dragons Dogma Dark Arisen (X360) Wydawca: Capcom

cena brutto: 59 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Dragon's Dogma: Dark Arisen to samodzielny dodatek do jednej z najlepszych gier action-RPG roku 2012, Dragon's Dogma produkcji Capcom. Gracz przenosi się na przeklętą wyspę Bitterblack, by stawić czoła zagrożeniu, a konkretnie potworom wypełzających z piekielnych czeluści. Rozległe podziemia które przyjdzie przemierzyć graczowi zaskoczą m.in. 25 nowymi rodzajami przeciwników. Bohaterowie w Dark Arisen mogą odblokować trzeci poziom umiejętności postaci (o jeden więcej niż w pierwotnej wersji), odnaleźć ponad 100 nowych przedmiotów i 14 ulepszeń dla swoich przybocznych.

Zmiany nastąpiły również tam, gdzie narzekania graczy były bardzo słyszalne - system podróży po świecie został przemodelowany i nie zazna się już mozolnych wycieczek przez pół świata po jakąś błahostkę. Co ciekawe, nowości z Dark Arisen można włączyć również w kampanii w podstawowej wersji Dragons Dogma. Jeśli na dysku konsoli znajduje się zapis z podstawowej wersji, postać zostanie zaimportowana do Dark Arisen i nagrodzona ciekawymi bonusami.

Dragon's Dogma Dark Arisen to bardzo wciągająca gra action-RPG, która dzięki mroczniejszym lokacjom i jeszcze bardziej przerażającym przeciwnikom nieco zbliżyła się do uwielbianej przez graczy Dark Souls. Unikalny system "pionków" a co za tym idzie kooperacji z naszymi pomagierami nie pozostawia złudzeń, że Capcom jedynie ulepszył swoją własną produkcję, a nie robił kalki gry konkurencyjnej firmy. Dla fanów fantasy to pozycja obowiązkowa!

Najnowsze