Yoostar 2 / PS Move (PS3)

Yoostar 2 / PS Move (PS3) Wydawca: Yoostar Entertainment Group

cena brutto: 19 zł

Nowa / Zafoliowana


Produkt dostępny w sklepie od ręki

Yoostar 2 to dość nietypowa produkcja, której ogólne założenia bardzo przypominają You're in the Movies. Tytuł daje nam możliwość występowania w znanych scenach z najsłynniejszych hollywoodzkich produkcji.

Sam system „aktorstwa” w Yoostar 2 oparty został na dość prostych mechanizmach. Za każdym razem nasze „wejście” w odpowiednią scenę sprowadza się do tego samego schematu. Najpierw decydujemy, w którą z dostępnych postaci występujących w określonym fragmencie filmu chcemy się wcielić, po czym ustawimy się przed kamerą w ten sposób, aby „pokryć się" z sylwetką bohatera wyświetlaną na ekranie.

Efekty naszych działań są niejednokrotnie humorystyczne, aczkolwiek w grze zawarty został rozbudowany mechanizm pozwalający na ocenianie postępów. W zależności od tego jak dobrze odegraliśmy przydzieloną rolę i czy wykazaliśmy się przy tym pewną dozą kreatywności możemy otrzymać jedną z kilku rang.

W opisywanej grze zawartych zostało około sześćdziesięciu różnych scen z filmów wyprodukowanych przez takie studia jak Paramount, Universal, MGM, Lions Gate czy Warner Bros. Godne odnotowania jest to, że możemy regularnie nabywać nowe sceny udostępniane przez producenta Yoostar 2, wysyłać opracowane przez siebie filmy na PSN oraz umieszczać linki do nich na Facebooku i stronie Yoostar.com.

Oprócz standardowego trybu dla pojedynczego gracza, w którym musimy zaliczać kolejne wyzwania i odblokowywać tym samym nowe sceny, w Yoostar 2 zawarto także kilka innych trybów. Na szczególną uwagę zasługuje tu Party Mode, pozwalający na zabawę w szerszym gronie i bez konieczności sprostania żadnym odgórnym wymaganiom.

Wersja przeznaczona na konsolę PS3 zakłada pełne wykorzystanie kamerki PlayStation Eye, dzięki której nasze ruchy płynnie są przekładane na to co dzieje się na ekranie.

Najnowsze